Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. SERIE »
  3. SERIE GIGANT NEW LINE
SERIE GIGANT NEW LINE

CeranElektroGasSpülmaschinengeeignet

Kombinace moderního designu a suverénní kvalitní zpracování produktů naší řady GIANT je vhodné pro použití pro všechny druhy ohřevů- rada induction pak je vhodná i do myčky a na indukční ohřev. ručně lité- kusově zpracované nádobí , nabízí obvyklou perfektní BAF kvalitu. nádobí je xtrémně odolné.

Pánve jsou potaženy high-BAF microCERAMIC. To z nich dělá velmi trvanlivé, téměř nezničitelný, a samozřejmě lze mýt v myčce.
Bezpečnostní rukojeť s tepelnou ochranou je odolná do 260°C.

držadla jsou v nové ocel-plastové kombinaci chránící Vaše ruce před horkem.

Nádobí baf šetří čas i energii .Série GIGANTNewline vyznačuje mimořádně vysokou odolnost proti otěru, vynikající anti-adhezní vlastnosti a velmi dobrou odolnost oleji. Tyto vlastnosti v kombinaci s perfektní tepelnou vodivost a distribuce umožní energeticky-úsporné a především low-tuků na smažení a vaření.
BAF-micro-keramika.

Meisterhafte Kompositionen.

Das Highlight unter den Pfannen: Die Verbindung aus modernem Design und meisterhafter Qualität lässt Sie mit den Produkten unserer GIGANT Newline-Serie am Herd stets gut aussehen. Jede Pfanne wird Stück für Stück von Hand gegossen und bietet somit die gewohnte BAF-Qualität.

Extrem langlebig.

Die Pfannen sind mit der hochwertigen BAF-microCERAMIC beschichtet. Dadurch sind sie extrem langlebig, fast unverwüstlich und natürlich spülmaschinengeeignet.

Sicherheitsgriff mit Hitzeschutz.

Die Griffe sind in neuer Edelstahl-Kunststoff-Kombination, liegen dadurch optimal in der Hand und schützen vor Hitze.

Energiesparen mit Spaßfaktor.

Die Serie GIGANTNewline zeichnet sich durch eine außergewöhnlich hohe Abriebfestigkeit, ausgezeichnete Antihafteigenschaften und ausgesprochen gute Ölbeständigkeit aus. Diese Eigenschaften gepaart mit perfekter Wärmeleitung und -verteilung ermöglichen ein energiesparendes und vor allem fettarmes Braten und Kochen.

BAF-micro-CERAMIC.

Eine einzigartige Verbindung von ultraharten keramischen Hochleistungswerkstoffen mit speziellen Antihaftsystemkomponenten, rundet die Qualität der Pfannen perfekt ab.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz